פרוייקטים בהקמה

אנחנו מאמינים בשקיפות – כשהתהליך שקוף לכולם אפשר לקחת ממנו את המיטב ולתחזק את הסטנדרטים הגבוהים בלי הרבה מאמץ – בואו והתרשמו מהפרוייקטים שלנו ישר מהשטח אליכם…

ניו יורק אנרגטית מתמיד

קצת על הפרוייקטים שלנו במנהטן וברוקלין

החברה רוכשת נכסים בפריים לוקיישן ובעיקר ברובע ברוקלין או מנהטן. למעשה בכל מקום בו אנו מתמחים ומייצרים את ההבדל הפיננסי. בין אם מדובר על בניינים ובין אם מדובר על בתים יקרים שניתן לבנות עליהם. אנו בוחנים את אוכלוסיית האזור ומכוונים לאותם אזורים בהם הביקוש נמצא בעלייה מתמדת ואזורי העבודה סביבנו מאופיינים בסצינת מסעדות וחנויות בוטיק ומקומות בילוי נהדרים. בנוסף, בתי הספר הציבורים באזורי הנכסים מדורגים גבוה. מכלול של שיקולים מוביל אותנו בבחירת הפרוייקט כדי למזער סיכונים ולמקסם הצלחה.

פרוייקטים בהקמה

ניו -יורק

איך משביחים בניין נכון?

לכל בניין יש יתרונות כאלה שיביאו אותו לשווי עתידי גבוה יותר. צוות החברה מנתח את הערכים המוספים של הנכס הן במצבו העכשווי והן בפרמטרים שונים שניתן לשנות או לבנות בו כדי להעלות את שוויו. בבניית ערך קיימים סודות מקצועיים רבים ואלה מבוססים על עבודה נכונה ברמה החוקית וכן על שינויים אריכטקטונים שיבוצעו בנכס הן בחיצוניותו והן בפנימיותו. EGC מתרכזת באחת משתי אופציות: האחת, רכישה, השבחה דרך טיוב השוכרים וכן הבניין עד ליום המכירה והשניה רכישה, בניה (תוספות) המייצרת השבחה ואז מכירה. כל השינויים נעשים בהתאם לדין המקומי ולהיתרים שהרשויות מעניקות לחברה.